En büyük yatırımımız İnsan!

       Güvenli, istikrarlı, sağlam, en iyi teknolojiyi kullanan, sürekli gelişen bir yapı içerisinde AGB Jeneratör olarak amacımız, çalışanlarımızın gerek kişisel, gerekse mesleki anlamda kendilerini geliştirecekleri kaynaklar sunmak ve mevcut potansiyellerini en üst düzeyde kullanmalarını sağlayacak bir çalışma ortamı yaratmaktır. İnsan Kaynakları politikamız da çalışanlarımızın bilgi, beceri, uyum, motivasyon ve tatmin düzeylerinin yükseltilmesini ilke edinmiş, bunların gerçekleştirilmesi için çalışmalara başlamış ve sürekli kendini yenilemeyi amaç edinmiştir. Güler yüzlü, yeniliklere açık, bilgiyi paylaşan, hızlı çözümler üreten, güvenilir, müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinmiş çalışanlardan oluşan AGB Jeneratör ailesi arasına katılabilmek ise bir ayrıcalıktır.

İnsan Kaynakları Süreçlerimiz

Seçme Yerleştirme:

Şirket kültürüne uyum sağlayabilecek, şirketin belirlemiş olduğu yetkinlikleri karşılayarak birey olarak deneyim, bilgi ve potansiyeli ile şirkete artı değer yaratabilecek, birlikte çalışacağı grupla uyum sağlayabilecek adaylara ulaşmak için seçme ve yerleştirme faaliyetlerimizi titizlikle yürütmekteyiz.

Bu doğrultuda şirket içi ve şirket dışı kaynakların detaylı olarak incelenmesi ve potansiyelin belirlenerek en doğru seçimin yapılması için çalışmaktayız.

Eğitim:

Tüm çalışanlarımız için mesleki eğitimlerin yanı sıra kişisel gelişim eğitim imkanları da sunuyoruz. Aynı zamanda konusunda uzman kişiler tarafından iç eğitimler ve oryantasyon programları düzenlemekteyiz.

Şirketimizin gelişimine paralel olarak çalışanlarımızın rekabet ortamında bizi öne çıkaracak ve geliştirilmesi gereken en önemli kaynağımız olduğunu düşünüyoruz.

Performans Yönetimi

Şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesi amacıyla çalışanların belirli bir plan doğrultusunda çalışmalarını yürütmeleri aynı zamanda hedeflere ulaşırken bireysel gelişimlerine katkı sağlamaları ve ulaşılan sonuçların etkin bir şekilde değerlendirilmesi için performans yönetimine önem veriyoruz. Hedeflerle yönetilen yetkinlik bazlı performans değerlendirme sistemini uygulayan Agb belirlenmiş bir dönem içinde, çalışanın iş tanımında belirtilen görev, yetki, sorumluluklarının yerine getirilmesini ayrıca şirketin belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda gösterdiği gayret ve başarının değerlendirilmesini ve ilerideki çalışmalarının eskisine göre daha başarılı olmasını sağlamak için yapılanmıştır.

Kilit Görev Yedekleme ve Kariyer Planlama

Performans Değerlendirme sisteminden elde ettiğimiz veriler Kariyer Planlamasının temelini oluşturmaktadır.

Kariyer Planlaması ile şirketin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları ile çalışanların yetkinlikleri, mesleki formasyonu, deneyimi, nitelikleri, performans ve potansiyeli senkronize edilmekte, somut ve seçenekli değerlendirmeler yapılmaktadır.

Cv’nizi bırakmak için tıklayınız.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home2/agbjene1/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399