1979'dan günümüze bir başarı hikayesi sizlerle...


 

AGB JENERATÖR OLARAK, ÇÖZÜM ORTAĞI OLDUĞUMUZ, SEKTÖRLERİNDE ÖNDE GELEN KURUMSAL FİRMALARIN BEKLENTİLERİNİ,  GARANTİ SÜRESİ BİTİMİNDE ÜRETİCİ FİRMALARIN DEĞİŞEN HİZMET ANLAYIŞLARI İLE KARŞILAYAMAMASI SONUCU, SERVİS HİZMETİ ALANINDAKİ BOŞLUĞU DOLDURMAK AMACIYLA 1979 YILINDA KURULDUK.

Müşterilerimize ülkemizin her bölgesinde, yıl içinde oluşacak şebeke kesintilerinde jeneratörlerinin devreye girerek sorunsuz olarak çalışmasını sağlayan, düzenli aralıklarla gerçekleştirilecek kontrol ve denetim amaçlı periyodik bakım, kapsamlı olarak kontrollerin tekrarlandığı filtrelerin ve motor yağının değiştiği genel bakım, genelde olumsuz çalışma koşulları ile işletme hatalarının neden olduğu arızaların giderildiği arıza bakım servis hizmetlerini, sözleşmeli 7/24 olmak üzere sunmaktayız.

Ayrıca yerinde giderilemeyen, parça değişimi ve onarım gerektiren revizyon işlemlerini atölyelerimizde gerçekleştirerek, sorunsuz olarak jeneratörlerini devreye almaktayız.

Birbirleri veya şebeke ile senkronize çalışacak gruplar dahil jeneratörlerin montaj ve devreye alma işlemlerini garantili olarak yapmaktayız. Jeneratörlerini sonradan otomatik ve senkronize çalışır hale getiriyoruz.

Bunun yanı sıra, güç tespiti, yer değiştirme hizmetleri de vermekte olan firmamız müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alıp düzeltici ve önleyici faaliyetlerle, müşteri memnuniyetinin artarak devamı için sürekli gelişim içinde olacaktır.

 

AGB  NİN TÜRKİYE? NİN HER BÖLGESİNDE SERVİS HİZMETLERİNİ KENDİ ARAÇLARI VE PROFESYONEL KADROSU İLE EN HIZLI ŞEKİLDE MERKEZE BAĞLI BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNİN KONTROLÜNDE, 7/24 SAĞLAYABİLMESİ EN BÜYÜK AVANTAJIDIR.

BU AVANTAJIMIZI, DÜRÜST ÇALIŞMA ANLAYIŞIMIZ İLE BİRLEŞTİRİP,  YAPICI TUTUMLAR SERGİLEYEREK ETKİN GERÇEKÇİ VE UYGULANABİLİR ÇÖZÜMLERİ SUNMAMIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDEKİ DEVAMLILIĞI SAĞLAMIŞTIR.

AYRICA AGB KURULUŞUNDAN BERİ ÇALIŞMALARINI, YER ALDIĞI TEHLİKE SINIFINDA, GEREKLİ EĞİTİMLERİ ALMIŞ, MESLEKİ YETERLİLİĞİ OLAN PERSONELLE, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNE ÖNCELİK VEREREK SÜRDÜRMEKTEDİR.

BU SAYEDE BUGÜN AGB, KURULDUĞU MARMARA BÖLGESİNDE BAŞLADIĞI, HİZMET YARIŞINDA, REFERANSLARINA KATTIĞI, HERBİRİ SEKTÖRLERİNDE ÖNDE GELEN FİRMALARA, ÜLKEMİZİN HER BÖLGESİNDE HİZMET VEREN JENERATÖR SATIŞ VE SERVİS ALANINDA ÖNCÜ, FARK YARATAN LİDER BİR FİRMA OLMUŞTUR.

SERVİS HİZMETLERİNDE MÜŞTERİ ODAKLI OLAN BU FARKLI BAKIŞIMIZ, SATIŞLARINI OLUMLU ETKİLEYECEĞİNİ DÜŞÜNEN  İŞBİR ELEKTRİK VE REİS MAKİNA ( KİPOR ) GİBİ ÜRETİCİ FİRMALARIN AGB Yİ ÜLKEMİZİN HER YERİNDE HİZMET VEREBİLECEK YETKİLİ SERVİSİ OLARAK SEÇMELERİNİ GETİRMİŞTİR.

AGB Jeneratör olarak,   vizyonumuz; müşteri odaklı çalışan firmamızın, sektördeki tüm jeneratör markalarının ve her bölgedeki müşterilerinin yetkili servisleri arasında AGB de olmalı diyerek tercih edeceği bir HİZMET MARKASI  olmasıdır.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home2/agbjene1/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399